Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

VŠE O NÁKUPU » Jak nakupovat
Jak nakupovat

Zboží je možné objednat:

1/   e-mailem na adrese: zdravavyzivaprovsechny@seznam.cz

2/   na tel. čísle 721774018

 

POSTUP PŘI NÁKUPU ZBOŽÍ

Objednání zboží

Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností prodejce připraveno/dodáno v co nejkratší době. O přesném termínu bude zákazník informován emailen nebo telefonicky. Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník stanovil v objednávce.


Objednané zboží přes webový e-shop musí být potvrzeno prodejcem. Zákazník emailem obdrží potvrzení přijetí objednávky.Touto zprávou dáváme na vědomí zákazníkovi, že se na objednávce pracuje. Okamžikem doručení potvrzení přijetí objednávky objednateli je uzavřena kupní smlouva.

 

Storno objednávky

 

Zákazník i prodejce může bez udání důvodu zrušit objednávku až do okamžiku odeslání zboží. Pokud zruší objednávku prodejce, zpravidla uvede důvod, proč není možné objednávku vyřídit. Zrušení objednávky po okamžiku uzavření kupní smlouvy je možné jen po předchozí dohodě prodejce a zákazníka, a za podmínek, které si vzájemně sjednají.